۱۵ امرداد ۱۳۹۹
 
 
ونداد غیبی قهرمان تنیس زیر۱۴سال کرمان PDF(فقط براي متون انگليسي) چاپ پست الكترونيكي

آماده شدن برای مسابقات آسیایی به میزبانی اصفهان ونداد غیبی قهرمان تنیس زیر۱۴سال کرمان آماده شدن برای مسابقات آسیایی به میزبانی اصفهان – فرتور از آریا برزن غیبی

          آریابرزن غیبی - ونداد غیبی نوجوان کرمانی در مسابقات تنیس زیر ۱۴ سال قهرمانی استان کرمان مقام نخست را بدست آورد

ونداد غیبی متولید دوم اسفند ۱۳۸۱ دانش آموز کلاس هفتم از ۵ سالگی تمرینات تنیس را زیر نظر پدرشان استاد فردین غیبی شروع کرد.  

ایشان سال پیش در مسابقات زیر ۱۲ سال استان کرمان مقام دوم را بدست آورد و سپس در مسابقات قهرمانی کشور به مقام پنجم مشترک دست یافت. پس از پایان مسابقات تمرینات خود را زیر نظر پدرش به صورت جدی و همه روزه ادامه داد تا امسال در مسابقات زیر ۱۴ سال قهرمانی استان کرمان مقام نخست را بدست بیاورد. و هم اکنون در حال تمرین برای مسابقات آسیایی به میزبانی اصفهان می باشد.

ونداد غیبی گفت که در مسابقات قهرمانی استان تنها بوده و پدرش با تلفن به او مشاوره داده و رقیب های خود که مربی و چندید تماشاگر داشته اند را برده است. او می گوید که پدر بهش گفته که تو نه تنها رقبا را بردی بلکه مربی و تماشاچیانش را هم برده ای.

 

 

ونداد غیبی گفت که عاشق رافائل نادال هست و دوست دارد همیشه تنیس بازی کند. ایشان به رشته های فوتبال بسکتبال و والیبال نیز علاقه دارد.

در ادامه افزود که پدرش با علاقه به او تنیس آموزش داده و همیشه با او در تمرینات با او جدی بوده است. او دقت زیاد و علاقه مندی را برای بازیکنان این رشته مهم میداند

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بعد >
 
Top!
Top!